KİWS Kozmetik LTD ŞTİ
KİWS Kozmetik LTD ŞTİ

Bayilik

Adınız Soyadınız

E-posta adresiniz

Telefon

Mesajınız

KİWS Kozmetik LTD ŞTİ KİWS Kozmetik LTD ŞTİ

Menü

Ürün Hakkında

Ürün Hakkında

Ürün Hakkında

 

SAÇ BAKIM SERUMU HAKKINDA
İçerik
Water/Aqua, Alcohol, Glycerin, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Propylene Glycol, Keratin, Panthenol, Biotin, Tocopherol, Urtica Dioica Leaf Extract, Equisetum Arvense Extract

Özenle hazırlanmış içeriği sayesinde saç köklerini canlandırarak, saçların sağlıklı görünmesine daha güçlü saç tellerine kavuşmanıza yardımcı olur.
At kuyruğu Ekstraktı, Isırgan Otu Ekstraktı ve Aloe Vera Ekstraktı saç köklerini besler, canlı ve parlak görünmesine yardımcı olur.

Kullanım Şekli
Temiz ve nemli olan saçlarınıza yeterli miktarda damlatılarak günde 2 defa uygulamanız tavsiye edilir. Saç diplerinize masaj yaparak uygulayınız. Düzenli kullanıldığı taktirde saç dökülmesini durduğu ve yeni saççç köklerinin oluştuğu görülecektir.

Uyarılar
Göz ile temasından kaçınınız. Temas halinde bol su ile yıkayınız. Güneş ışığı ve ısıdan uzak tutunuz. Çocukların erişebileceği yerlerden uzak tutunuz. Gıda maddesi değildir. Yutulmaz. Yutulması halinde doktora başvurunuz. İçeriğindeki herhangi bir maddeye karşı aşırı duyarlılığı olan kişilerce kullanılmamalıdır

 

 

Sorgu Numarası 8680164004995 

T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI ONAYLI FİORA SAÇ LOSYONU

TÜM SAÇ TİPLERİ İÇİN UYGUNDUR.