KİWS Kozmetik LTD ŞTİ
KİWS Kozmetik LTD ŞTİ

Bayilik

Adınız Soyadınız

E-posta adresiniz

Telefon

Mesajınız

KİWS Kozmetik LTD ŞTİ KİWS Kozmetik LTD ŞTİ

Menü

Saç Serumu ( Bay )

Saç Serumu ( Bay )

Saç Serumu ( Bay )

Erkek Saç Bakım Ürünümüz. 20/50 yaş aralığına uygundur. Ürünümüzü kullanacak kişinin, yıllar önce kelleşmiş olmaması, kafasının genel olarak tüylü olması gerekir. Ürünü kullanan kişi saçlarını 1 veya 3 numara şeklinde kısaltıp önlü arkalı resim çekerek başlaması ve her ürün bittiğinde tekrar kısaltıp resim çekmesi gerekir. Kişi saçlarının çoğaldığını gördükten sonra isteğe bağlı saçlarını uzatabilir. Ürünümüz kişiye göre 15 gün ile 30 gün aralığında itibaren sonuç vermeye başlar.

 

SAÇ SERUMU KULLANIMI 

Saç diplerine friksiyon (kafa derisi ovalayarak masaj) yapılarak uygulanır. Günde 2 defa kullanılması tavsiye edilir. İçeriğindeki herhangi bir maddeye karşı hassasiyeti olan kişiler tarafından kullanılmaması tavsiye edilir. Haricen kullanılır, ilaç değildir. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde 25°C'nin altında oda sıcaklığında muhafaza edilmelidir.

 

SAÇ SERUMU İÇERİĞİ
Aqua,
Glycerin,
Propylene Glycol,
Panthenol,
Keratin,
Caffeine, Recutita Flower Extract,
Caprylyl Glycol,
Equisetum
Arvense Extract, Urtica Dioica Leaf Extract, Echinacea Purpurea Extract, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Tocopheryl Acetate,A
lcohol, PEG-35 Castor Oil, Polysorbate 20, Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Seed Extract, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Inositol, Calcium Pantothenate, Allantoin, Linoleic Acid, Biotin, CI 42090.

 

 UYARILAR

Haricen Kullanılır. Çocukların erişemeyeceği yerde,güneş ışığından uzak ve oda sıcaklığında muhafaza edilir. Göze temas ettirmeyin, göz ile teması halinde bol su ile yıkayınız. Yetişkinler içindir. İlaç değildir.